Lakolk - Lakolk - 6792 - Rømø
Beschrijving
Waar droomt u van tijdens uw vakantie? Een dagelijkse duik in de Noordzee, gevolgd door een saunabezoek? Een verfrissend drankje op het terras met uitzicht op het zacht wuivende strandgras – of volop frisse lucht en activiteiten in ongerepte natuur? Als u uw dagen doorbrengt in dit charmante vakantiehuis, kunt u al deze scenario's en nog veel meer beleven, want het heeft een aantrekkelijke ligging in een doodlopende straat, op slechts 500 meter van het strand van Lakolk.
Welkom in uw vakantiehuis
Dit zwartgeschilderde houten vakantiehuis staat al sinds 1912 in dit prachtige duinlandschap en heeft een langere geschiedenis dan de meeste vakantiehuizen. Het is niet moeilijk te begrijpen waarom mensen hier al meer dan een eeuw vakantie vieren, want de stress verdwijnt als sneeuw voor de zon zodra je aan het einde van de doodlopende straat parkeert en de knusse omgeving betreedt. Natuurlijk is er veel veranderd sinds de bouw, en tegenwoordig biedt het huis comfortabel plaats aan zes personen – plus een huisdier als je je hond wilt meenemen. De bedden zijn verdeeld over twee slaapkamers en een alkoof op zolder, die waarschijnlijk een gewilde slaapplek zal worden als iedereen in het gezin ervan droomt wakker te worden met uitzicht op de glooiende duinen en de helderblauwe hemel. De badkamer heeft een sauna en de keuken staat in open verbinding met de woonkamer, gescheiden door slechts een kleine trap met drie treden.
Geniet van het buitenleven
Het vakantiehuis is omgeven door strandgras en andere kustplanten. Zelfs als u het grootste deel van uw vakantie doorbrengt in een tuinstoel op het terras, zult u merken dat u zich op slechts een paar honderd meter van het strand bevindt. Het natuurlijke terrein is heuvelachtig, waardoor het houten terras aan de oostkant van het vakantiehuis iets hoger ligt en een trap naar een schommel voor de kinderen leidt. Op het terras kunt u kiezen tussen overdekte en open zitgedeeltes, waaronder een gezellig hoekje met ramen op het westen waar u beschut tegen de wind kunt zitten en kunt genieten van het mooie licht en de rustige omgeving.
Verken je omgeving.
Het vakantiehuis ligt aan het einde van een doodlopende straat, vanwaar u via paden door de duinen naar het water kunt lopen. Het strand van Lakolk staat bekend als een van de breedste zandstranden van Europa en is een fantastische plek om te wandelen, vliegeren, paardrijden, windsurfen en zwemmen in de Noordzee. U kunt met de auto tot aan het strand rijden, maar er zijn ook autovrije zones waar u volop van de rust kunt genieten. U kunt uw dagelijkse boodschappen doen in het winkelcentrum van Lakolk, waar u ook heerlijk kunt rondwandelen, een ijsje kunt eten en een verfrissend drankje kunt drinken met uw dierbaren in een van de cafés.
Kamerindeling
- slaapkamer
- Tweepersoonsbed - 140 x 200
- slaapkamer
- stapelbed
- Slaapzolder
- Tweepersoonsbed - 160 x 200