Agerøvej - Amtoft - 7742 - Vesløs

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Duits. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Duits.

Bij Agerøvej 13 verblijft u pal aan de Limfjord. Geniet vanuit de woonkamer en het terras van een adembenemend uitzicht over het water. Leun achterover, ontspan en kijk hoe de zeilboten voorbijglijden en de veerboot heen en weer vaart tussen Mors en Thy aan de horizon. In deze idyllische omgeving, waar het comfort van een vakantiehuis en de schoonheid van de natuur hand in hand gaan, wacht u een werkelijk unieke vakantie – vol rust, ontspanning en sereniteit.

Welkom in uw vakantiehuis
Comfort en gezelligheid staan centraal bij de inrichting van deze vakantiewoning. De open keuken loopt naadloos over in de woonkamer, een ruime en uitnodigende ruimte met diverse comfortabele zithoekjes en een prachtig uitzicht op het water. De eettafel is perfect voor zowel gezamenlijke maaltijden als gezellige spelletjesavonden. U kunt ook heerlijk ontspannen in de comfortabele zithoek – vooral wanneer het knisperende vuur in de houtkachel zorgt voor een warme en uitnodigende sfeer, terwijl u verdiept bent in een goed boek of een leuk kaartspel. De badkamer met douche is bereikbaar vanuit de hal. Er zijn vier aantrekkelijke slaapkamers waar u en uw gezin comfortabel kunnen slapen.

Geniet van het buitenleven
Het houten terras, dat zich uitstrekt langs de zuid- en oostkant van uw vakantiehuis, is niet alleen aangenaam ruim, maar biedt ook een prachtig uitzicht op het water. Rondom het huis zijn nog meer terrassen en beschutte plekjes te vinden. Terwijl u heerlijk ontspant, kunnen uw kinderen zich vermaken in de zandbak en op de schommel. De jeu de boulesbaan op het terrein zorgt voor plezier en spanning voor alle leeftijden. Als u tijdens uw vakantie wilt vissen, zult u de handige visreinigingsplek met water en een spoelbak, direct naast het overdekte terras, zeker waarderen.

Verken je omgeving.
Amtoft is een schilderachtige plek aan de Limfjord. Uw vakantiehuis ligt op slechts een paar meter van het water. Rustige paden en wegen nodigen uit tot een fietstocht. Het Østerild Plantage-bos is perfect voor een ontspannen wandeling. Vejlerne, het grootste vogelreservaat van Noord-Europa, is een waar paradijs voor vogels en amateur-ornithologen. Als u meer van het water houdt, kunt u naar hartenlust vissen, surfen en zwemmen. Lild Strand en Bulbjerg behoren tot de prachtige bestemmingen aan de Noordzeekust. Wilt u de Limfjord verder verkennen, dan kunt u de kleine Feggesund-veerboot nemen vanuit de veerhaven van Amtoft naar Mors. Amtoft zelf heeft een strand, een speeltuin, een supermarkt en een idyllische jachthaven.

Kamerindeling

  • slaapkamer
    • Eenpersoonsmatras - 70x190
    • Eenpersoonsmatras - 17x190
    • Stapelbed - 90x200cm
  • slaapkamer
    • Tweepersoonsbed - 140x200cm
  • slaapkamer
    • Tweepersoonsbed - 140x200cm