Athenesvej - Drøsselbjerg - 4200 - Slagelse
Beschrijving
Meubilair
Deze aantrekkelijke, nieuwe en geïsoleerde luxe vakantiewoning, gebouwd in 2021, maakt indruk met zijn moderne architectuur, intieme en gezellige sfeer en doordachte inrichting. De woning onderscheidt zich van vergelijkbare vakantiewoningen door zijn elegantie en verfijnde design. De ruime woonkamer, die naadloos overgaat in de eet- en zitruimte, heeft hoge plafonds en grote ramen. Vanuit de woonkamer heeft u ook direct toegang tot het gedeeltelijk overdekte terras. De fantastische, functionele en moderne keuken is geïntegreerd in de woonkamer en biedt veel ruimte en bewegingsvrijheid. Moderne voorzieningen zoals een inductiekookplaat, ingebouwde oven, magnetron, vaatwasser en koelkast met vriesvak maken het bereiden van heerlijke vakantiemaaltijden een fluitje van een cent. De woonkamer, ingericht met een chaise longue en een comfortabele eethoek, is voorzien van een smart-tv met Deense zenders en satellietontvangst voor Duitse tv-zenders (voor het streamen van internetcontent heeft u een eigen internetverbinding nodig voor Netflix of vergelijkbare diensten). Er zijn twee badkamers tot uw beschikking. Een van de badkamers is voorzien van een douche, een wasmachine en een droger. De tweede badkamer heeft een douche en een bad. De slaapgelegenheid is verdeeld over vier slaapkamers, elk ingericht met een tweepersoonsbed (bestaande uit twee tegen elkaar geschoven eenpersoonsbedden). Er is ook een slaapzolder met een groot raam en twee extra slaapplaatsen in de vorm van matrassen. Dit prachtige vakantiehuis wordt verwarmd door een lucht-water warmtepomp. Het water wordt door de vloer gepompt, waardoor een comfortabele temperatuur in alle kamers gegarandeerd is.
Er is gratis wifi beschikbaar.
Eindschoonmaak is verplicht voor dit vakantiehuis.
Deze huurwoning wordt niet verhuurd aan groepen vakmensen of jongeren.
buitenruimte
U brengt uw vakantie door op een ruim, open perceel van 1.883 m². Vanaf het terrein geniet u van een prachtig uitzicht op de omgeving en de Grote Belt. Twee terrassen grenzen aan het huis en nodigen uit tot heerlijke ontspanning in de zomerzon. Aan de voorzijde van het huis bevindt zich een gedeeltelijk overdekt houten terras, terwijl aan de achterzijde een terras van natuursteen ligt. Tuinmeubilair, ligstoelen, een parasol en een barbecue zijn aanwezig, zodat niets uw ontspannen momenten en gezellige bijeenkomsten in de weg staat. De jongere gasten kunnen zich vermaken in de buitenspeeltuin met een trampoline, voetbalveld, speelhuisje, vuurplaats, zandbak en schommel.
Positie
Dit aantrekkelijke vakantiehuis ligt op een verhoogd perceel met uitzicht op het strand van Drosselbjerg. Drosselbjerg, in West-Seeland, is een rustig vakantiegebied aan de Grote Belt en de baai van Musholm. De omgeving is uitzonderlijk mooi, rustig en vredig, met een prachtig natuurlandschap. Het strand ligt op slechts 400 meter van dit vakantiehuis, waar een steiger in de zomermaanden gemakkelijk toegang biedt tot dieper water. Sportvissers vinden talloze uitstekende visplekken langs de kust bij Drosselbjerg, met name in de diepere gedeelten. De dichtstbijzijnde winkels bevinden zich op het strand van Stillinge. Stillinge biedt ook een mooi, kindvriendelijk zandstrand, diverse restaurants en een ijssalon. Slagelse, de grootste stad van West-Seeland, ligt op slechts 15 kilometer afstand. In Slagelse kunt u genieten van een wandeling door de voetgangerszones, winkelen en culinaire hoogstandjes in een van de vele restaurants en cafés. Slagelse herbergt een van de grootste militaire kazernes van Denemarken. Elke woensdag kunt u de Gardehuzaren te paard door de stad zien rijden. De omgeving biedt tal van andere excursiemogelijkheden, waaronder het Vikingfort in Trelleborg en Kragerup Manor, waar u diverse spannende activiteiten kunt ondernemen. Bij Kragerup Manor kunt u bijvoorbeeld door de boomtoppen klimmen op duizelingwekkende hoogtes, voetgolf spelen, mountainbiken op speciaal aangelegde routes (fietsen zijn te huur) of genieten van een rustige kanotocht over de kanalen. Het Oosttankmuseum bij Slagelse beschikt over een indrukwekkende collectie oorlogsmateriaal en militaire voertuigen uit de Koude Oorlog. Birkegårdens Haver, een avonturentuin van 10.000 m² met dieren en een speeltuin, is ook zeker een bezoek waard. Gerlev Legepark biedt een kijkje in de speelcultuur van de afgelopen duizend jaar, waar jong en oud kunnen deelnemen aan klassieke spellen van over de hele wereld, Vikingspellen, denkspellen en tikkertje.
Kamerindeling
- slaapkamer
- tweepersoonsbed
- slaapkamer
- tweepersoonsbed
- slaapkamer
- tweepersoonsbed
- slaapkamer
- tweepersoonsbed
- Slaapzolder
- eenpersoonsmatras
- eenpersoonsmatras