Egelunden - Als Odde - 9560 - Hadsund

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Duits. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Duits.

Vakantiehuis in een rustige vakantiebuurt vlakbij Als Odde, op slechts een paar minuten lopen van het water. Lichte woonkamer die open is naar de keuken en eethoek, met toegang tot twee terrassen. Het huis heeft tevens drie slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, en een lichte badkamer met een bubbelbad en douche.

Het vakantiehuis is gelegen op een lichte verhoging op een prachtig, natuurlijk perceel met een gazon, jeu de boulesbaan, schommel en zandbak. Het bevindt zich in een mooie bosrijke omgeving met vele idyllische paden en goede vismogelijkheden.

Verhuur aan jeugdgroepen is niet toegestaan!

1 Woonkamer: houtkachel, tv, kinderstoel
3 slaapkamers: (1 tweepersoonsbed) + (1 tweepersoonsbed) + (1 tweepersoonsbed), kinderbedje
Open keuken: elektrisch fornuis, koel-vriescombinatie, magnetron, afzuigkap, koffiezetapparaat, vaatwasser.
Badkamer: Wasmachine, toilet, wastafel, douche
En verder: terras, carport, elektrische verwarming, lucht-lucht warmtepomp, speeltoestellen, gasbarbecue, natuurlijk perceel van 1200 , moderne inrichting, vakantiehuisgedeelte, rookvrij huis

Belangrijke informatie
  • De vakantiewoning is beschikbaar vanaf 16:00 uur op uw aankomstdag.
  • De sleutel wordt uitgereikt bij de servicebalie.