Egelunden - Als Odde - 9560 - Hadsund
Beschrijving
Dit aantrekkelijke vakantiehuis met zwembad, jacuzzi en sauna ligt op een heuvelachtig, natuurlijk perceel grenzend aan een bosrijk gebied nabij Als Odde. Een smal pad leidt direct vanaf het terrein naar de kust, die op slechts 400 meter afstand ligt.
Het huis is voor het laatst gerenoveerd in 2022 en 2025.
De grootste trekpleister van het vakantiehuis is ongetwijfeld het zwembadgedeelte van 43 m² met een zwembad van 23 m², een bubbelbad en een badkamer met douche/toilet, evenals toegang tot een sauna.
Deze ruime vakantiewoning heeft een uniek architectonisch ontwerp en biedt twee woonlagen die met elkaar verbonden zijn door een paar treden. De grote, lichte keuken/eetkamer loopt naadloos over in de woonkamer. Er is een tv zonder zenderontvangst, maar met Chromecast kunt u uw eigen content streamen. Op koelere avonden kunt u heerlijk ontspannen voor de bio-ethanolhaard. Vanuit de woonkamer heeft u ook toegang tot het terras.
Er zijn vier slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed (sommige driekwart breed), en een loft met twee bedden. Bij het zwembad bevindt zich een badkamer met een sauna, en er is ook een gastentoilet in het huis.
Zowel vanuit het zwembad als vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het grote terras, waar u altijd een plekje in de zon kunt vinden.
Verhuur aan jeugdgroepen is niet toegestaan!
Er zijn twee huisdieren in het vakantiehuis, maar die hebben geen toegang tot het zwembad.
Let op: Bij aankomst dient een borg van 4.000 DKK te worden betaald met creditcard of contant geld.
1 Woonkamer: Chromecast, tv, kinderbedje, kinderstoel
4 slaapkamers: (1 tweepersoonsbed) + (1 tweepersoonsbed) + (1 tweepersoonsbed) + (1 tweepersoonsbed)
1 Zomen: (2L)
Open keuken: elektrisch fornuis, magnetron, koffiezetapparaat, vaatwasser, wasmachine.
Badkamer: Toilet, wastafel.
Badkamer: Toilet, wastafel, douche
En verder: terras, elektrische verwarming, barbecue, natuurgebied van 1200 m² , gemengde inrichting, vakantiehuisgedeelte, rookvrij huis
Borg: DKK 4000
- De vakantiewoning is beschikbaar vanaf 16:00 uur op uw aankomstdag.
- De sleutel wordt uitgereikt bij de servicebalie.