Kokkedalsvej - Fjerritslev - 9460 - Brovst

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Deens. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Deens.
Welkom in ons knusse huisje vlakbij het historische kasteel Kokkedal - een oase van rust, frisse lucht en een prachtig uitzicht op het heuvelachtige landschap, waar u in de verte de Limfjord kunt zien.

Het huis biedt een ontspannen en uitnodigende sfeer, omgeven door de stilte en schoonheid van de natuur. Hier kunt u genieten van de ochtendzon op uw eigen privéterras, uw gedachten tot rust laten komen en de vakantierust voelen neerdalen.

Van mei tot eind september heeft u toegang tot een binnenzwembad, wat uw verblijf extra comfortabel maakt – ongeacht het weer. Het is ideaal voor zowel plezier met het hele gezin als rustige momenten met z'n tweeën.

Het gebied kenmerkt zich door een rijke geschiedenis, niet in de laatste plaats door het nabijgelegen kasteel Kokkedal, dat dateert uit de 12e eeuw. Het kasteel is door de eeuwen heen zowel een landhuis als een vesting geweest en draagt vandaag de dag bij aan de unieke historische sfeer in de omgeving.

Of u nu op zoek bent naar natuurbeleving, ontspanning of cultuur, ons vakantiehuisje is het ideale vertrekpunt voor een onvergetelijke vakantie.

1 Woonkamer: TV
3 slaapkamers: (1BR)+(1BR)+(1BR)
Keuken: Elektrisch fornuis, koelkast, vriezer 60-99 liter, koffiezetapparaat, vaatwasser.
Badkamer/WC: toilet, wastafel, douche
1 Buitenruimte: Tuinmeubilair, Terras
En verder: pelletkachel, natuurlijk perceel van 7000 , schilderachtige omgeving

Belangrijke informatie
  • De sleutel van het vakantiehuis is vanaf 15:00 uur op de verhuisdag beschikbaar.
  • De sleutel wordt bij het huis overhandigd.