Polarhundsvej - Skallerup Klit - 9800 - Hjørring
Beschrijving
Gezellig vakantiehuis te midden van de prachtige natuur van Skallerup Klit.
Dit prachtige en goed onderhouden vakantiehuis is heerlijk gelegen aan het einde van een klein, afgesloten pad in de natuurlijke en biodiverse omgeving van Skallerup Klit. Misschien heeft u zelfs het geluk om herten te spotten op het terrein of op weg naar de Noordzee.
Welkom in uw vakantiehuis
Het vakantiehuis is 63 m² groot en biedt plaats aan vijf personen. U wordt verwelkomd door een kleine entree, vanwaar een paar treden naar de woonkamer leiden. Deze bestaat uit een open woonkamer die verbonden is met de keuken, waardoor u hier ongetwijfeld heerlijke ontspannen momenten en tijd met elkaar zult doorbrengen. De eettafel staat direct naast een groot raam op het zuidwesten, waardoor u tijdens het eten een onbelemmerd uitzicht heeft op het omliggende landschap. Na het diner is het tijd om de mouwen op te stropen, want er is geen vaatwasser – al kunt u wel van het uitzicht genieten terwijl u de afwas doet. De avonden kunt u doorbrengen op de bank voor de houtkachel, misschien wel met een film op de flatscreen-tv. En wanneer het tijd is om te gaan slapen, kunt u kiezen uit de drie slaapkamers in het huis. Het vakantiehuis beschikt ook over een badkamer met een douche.
Geniet van het buitenleven
Het 2.794 m² grote, natuurlijke perceel beschikt over een gazon bij het huis, terwijl bomen en struiken beschutting en privacy bieden. De begroeiing is op sommige plekken laag gehouden, waardoor er een onbelemmerd uitzicht is op het omringende landschap. Diverse terrassen en zitjes rondom het vakantiehuis bieden een ruime keuze aan plekjes om te ontspannen in de zon met een kopje koffie. Een barbecue is ook beschikbaar voor een maaltijd in de buitenlucht in de avond.
Verken je omgeving.
Langs de kleine, afgesloten Polarhundsvej staan slechts een paar vakantiehuizen, wat zorgt voor rust en privacy en voldoende afstand tot de buren. Een trapje vlakbij het huis leidt naar het strand, mocht u een duik in de Noordzee willen nemen. U kunt ook samen een aangename wandeling maken naar de badplaats Skallerups. Het charmante kustplaatsje Lønstrup, bekend om zijn fascinerende galerieën, ambachtelijke werkplaatsen en winkels, ligt op minder dan tien minuten rijden. Verderop langs de kust vindt u de Rubjerg Knude, een duin dat zich verplaatst en een pittoreske vuurtoren heeft, die zeker een bezoek waard is.
Vergeet niet dat u bij Lønstrup altijd handkarren, kinderstoelen en reisbedjes kunt huren. U kunt ze direct bij ons kantoor ophalen en weer inleveren wanneer u aan uw terugreis begint.
Kamerindeling
- slaapkamer
- Tweepersoonsbed - 1x140x200
- slaapkamer
- Eenpersoonsbed - 1x90x200
- Eenpersoonsbed - 1x80x200
- slaapkamer
- Eenpersoonsbed - 1x120x200