Fyrrelunden - Jegum - 6840 - Oksbøl
Beschrijving
Zoekt u een vakantiehuis in Denemarken dat uw vakantie met hond en kind zorgeloos en ontspannend maakt?
Dan is Fyrrelunden 27 in Jegum Ferieland de perfecte plek voor u. Deze ruime vakantiewoning met 150 m² woonoppervlak biedt volop ruimte voor maximaal 8 personen en 2 honden .
Met alles wat uw vakantie onvergetelijk maakt: zwembad met tegenstroomsysteem en glijbaan , bubbelbad , sauna , vloerverwarming , Chromecast en nog veel meer.
Deze vakantiewoning wordt niet verhuurd aan jeugdgroepen.
Geniet van optimaal comfort – open haard, vloerverwarming, Chromecast, sauna en bubbelbad.
De ruime woonkamer met vloerverwarming nodigt uit tot ontspanning. Gezellige avonden bij de open haard , streamen via Chromecast en genoeg ruimte voor iedereen – hier kunt u zich direct thuis voelen. De moderne keuken met vaatwasser en vloerverwarming is perfect uitgerust om te koken en samen van maaltijden te genieten.
Met in totaal vier slaapkamers – drie met tweepersoonsbedden en één met twee eenpersoonsbedden – vindt iedereen zijn eigen privéplek. Twee badkamers , beide met vloerverwarming , zorgen voor comfort zonder wachttijd. En na een lange dag op het strand kunt u ontspannen in de whirlpool , tot rust komen in de sauna of een paar baantjes trekken in het privézwembad met tegenstroom en glijbaan – een hoogtepunt voor jong en oud.
De kosten voor waterverbruik zijn reeds inbegrepen in de huurprijs.
Voor gezinnen zijn er ook een commode , een wasmachine en een droger – handig als u met kinderen of honden reist.
Bedden: 1 tweepersoonsbed met 2 matrassen van elk 90 x 200 cm + 1 tweepersoonsbed van 180 x 200 cm + 1 tweepersoonsbed van 140 x 200 cm + 2 eenpersoonsbedden van 90 x 200 cm.
Schommel, zandbak en volop natuur bij Fyrrelunden 27
Het grote, natuurlijke terrein rondom uw vakantiehuis nodigt uit tot rust komen – hier heeft u alle ruimte om gewoon van de dag in de frisse lucht te genieten. Of het nu gaat om een ontbijt in de ochtendzon of een ontspannen diner op het terras – buiten zijn is een essentieel onderdeel van een vakantie in Denemarken .
Voor de kinderen zijn er twee hoogtepunten: een schommel en een zandbak , die uitnodigen tot fantasierijke avonturen en urenlang speelplezier. Ondertussen kunt u ontspannen op het terras met een goed boek, een glas wijn of terwijl u geniet van het uitzicht op de natuur.
Ook uw honden zijn van harte welkom – er is volop ruimte op het terrein om rond te rennen en te snuffelen. De rustige ligging van Jegum Ferieland maakt wandelen met uw hond een waar genot – ver weg van de drukte en omgeven door groen.
Vakantie met hond en kind in Jegum Ferieland – midden in de natuur en vlakbij de zee.
Jegum Ferieland staat bekend om zijn rustige ligging midden in het Deense platteland. Tegelijkertijd bent u perfect verbonden: de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op slechts 400 meter afstand, ideaal voor verse broodjes in de ochtend of spontane boodschappen. En als u verlangt naar de zee, bent u slechts 10 kilometer verwijderd van de Noordzee – met zijn brede stranden, duinen en frisse zeebries.