Bellisvej - Gjellerodde - 7620 - Lemvig
Beschrijving
Gezellig vakantiehuis met uitzicht op de Limfjord. Het huis is ideaal voor twee volwassenen of een klein gezin dat op zoek is naar een kindvriendelijke omgeving met tal van activiteiten. Het huis beschikt over gratis wifi en is prachtig en comfortabel ingericht.
Woninginrichting
Vakantiehuis met circa 72 m² woonoppervlak, gebouwd in 1979 en gerenoveerd in 2018. De hal verwelkomt u en leidt naar een comfortabel ingerichte woonkamer met een houtkachel, eettafel en tv met Deense, Duitse, Noorse en Zweedse zenders. U kunt ook uw eigen content streamen. Vanaf de eettafel heeft u een prachtig uitzicht op de Limfjord. De open keuken is voorzien van een keramische kookplaat, ingebouwde oven, afzuigkap, vaatwasser, magnetron en koelkast met vriesvak – alles op praktische houten vloeren. Er zijn ook drie kleinere slaapkamers met vloerbedekking (één met een tweepersoonsbed, één met een tweepersoonsbed en één met een stapelbed). De badkamer heeft een toilet, wastafel, douche en linoleumvloer. Een wasmachine staat in de schuur. Een warmtepomp zorgt voor een zuinige elektrische verwarming.
Roken is niet toegestaan in huis.
Maximaal 1 huisdier toegestaan.
Omgeving van het huis
Het huis heeft een gloednieuw, klein houten terras voor de ingang en een groot, gedeeltelijk overdekt houten terras aan de achterzijde. Het is echt bijzonder, en er is altijd een zonnig plekje, zowel 's middags als 's avonds, waar u kunt genieten van prachtige zonsondergangen. Tuinmeubilair, een ligstoel en een barbecue kunnen naar wens op de terrassen worden geplaatst. Het huis geniet een afgelegen, verhoogde ligging aan een rustige zijweg op een goed onderhouden perceel van circa 843 m² met een speelhuisje, en ligt op slechts 500 meter van de Limfjord. Een netwerk van paden leidt direct vanuit het huis naar de fjord, het strand en de zwemgelegenheid in slechts een paar minuten lopen. In de buurt bevindt zich een mooie, nieuwe houten speeltuin met een glijbaan, schommels en nog veel meer. Er is ook een kleine kiosk en een restaurant dat in het seizoen geopend is. Bovendien ligt het stadje Lemvig op slechts 4 km van het huis. Daar vindt u tal van winkels, een visrestaurant, een bioscoop, een skatepark, een museum en nog veel meer.