Blomstervangen - Jegum - 6840 - Oksbøl

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Engels. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Engels.

Welkom in dit ruime vakantiehuis van 134 vierkante meter met zwembad, sauna en buitenjacuzzi, geschikt voor maximaal 8 personen. Het vakantiehuis ligt verscholen achter volwassen bomen aan Blomstervangen 37 in Jegum Ferieland.

Licht en ruim vakantiehuis met zwembad.

Deze ruime vakantiewoning beschikt over een zwembad van 15 vierkante meter, een sauna en een buitenjacuzzi. Het middelpunt van deze prachtige vakantiewoning zal ongetwijfeld de gezellige en lichte woonruimte zijn, waar de woonkamer, keuken en eetkamer in één ruimte zijn gecombineerd, of het onlangs gerenoveerde zwembadgedeelte (2024). De vakantiewoning aan Blomstervangen 37 is modern ingericht en voorzien van alle gewenste voorzieningen.

Van de goed uitgeruste keuken met inductiekookplaat en vaatwasser tot de open woonkamer met grote ramen die een prachtig uitzicht op de tuin bieden, aan alles is zorgvuldig gedacht. Een houtkachel vormt het hart van de woonkamer en verwarmt het huis snel, terwijl hij tegelijkertijd zorgt voor een heerlijke, knusse sfeer. Voor koudere dagen is er een energiezuinige warmtepomp beschikbaar.

Handig is dat er ramen zijn geplaatst tussen de open woonkamer en het zwembad, waardoor u het zwembad in de gaten kunt houden. Grenzend aan het zwembad bevindt zich de ruime badkamer met douche en sauna. Het vakantiehuis beschikt ook over een praktisch gastentoilet. Het vakantiehuis heeft 4 slaapkamers: 2 kamers met een tweepersoonsbed en 2 kamers met een eenpersoonsbed.

Blomstervangen 37 - Grote tuin met kinderspeelplaats

Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het overdekte terras met uitzicht op de tuin. De verschillende terrassen rondom het vakantiehuis zorgen ervoor dat u altijd een zonnig of schaduwrijk plekje kunt vinden, en natuurlijk is er ook een barbecue aanwezig.

Kinderen zullen ongetwijfeld dol zijn op de speeltoren, glijbaan, zandbak, schommel en trampoline, terwijl volwassenen kunnen ontspannen in de tuin of tot rust kunnen komen in de buitenjacuzzi.

Er is een oplaadpunt voor elektrische auto's direct bij het vakantiehuis beschikbaar voor gasten die met een elektrische auto arriveren.

Jegum Ferieland – Pure ontspanning

Jegum ligt op korte rijafstand van Blåvand en Henne, twee kleine vakantieoorden die in de zomer bruisen van activiteiten, winkels en restaurants. Slenter door de straten, geniet van een heerlijk ijsje of maak een wandeling over het prachtige strand, op 11 km afstand, en voel de frisse zeebries. In Blåvand vindt u ook het beroemde Tirpitz Museum en de dierentuin van Blåvand, ideaal voor bezoekers van alle leeftijden. Winkels voor de dagelijkse boodschappen liggen op slechts 400 meter afstand.