Sivbjerg - Nr. Lyngvig - 6960 - Hvide Sande

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Engels. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Engels.

In Sivbjerg 1C wacht een uitnodigend vakantiehuis op u, de perfecte plek voor een ontspannen vakantie aan de westkust. U vindt er zowel een bubbelbad als een sauna. Het huis is ideaal voor gezinnen met kinderen, aangezien het omheinde terrein een zandbak en een schommel bevat.

Knisperende houtkachel en ruimte voor 8 personen

Het vakantiehuis biedt slaapgelegenheid voor 8 personen – perfect voor een groot gezin met kinderen. Er zijn 4 slaapkamers, 2 met een tweepersoonsbed en 2 met eenpersoonsbedden. Dankzij de badkamer en het aparte gastentoilet hoeft u niet in de rij te staan, en de vloerverwarming in de badkamer zorgt 's ochtends voor warme voeten.

Na een enerverende dag in de frisse lucht kunt u ontspannen in de woonkamer, waar de knisperende houtkachel zorgt voor behaaglijke warmte en een vredige, comfortabele sfeer. Naast de houtkachel garandeert een lucht-lucht warmtepomp het hele jaar door een constante temperatuur en een aangenaam binnenklimaat.

Chromecast en ontspanning in de sauna en het bubbelbad.

Op dagen dat het weer niet uitnodigt, kunt u uw favoriete films en tv-programma's streamen naar de flatscreen-tv via Chromecast. Of trakteer uzelf op een saunasessie of wat tijd in de jacuzzi om te ontspannen en te genieten van de rust en stilte van uw vakantie.

Binnen in het huis vindt u een vaatwasser, wasmachine en droger om het huishouden tijdens uw vakantie gemakkelijker te maken. Er is ook een aparte vriezer van 40 liter met voldoende ruimte voor ijs en andere boodschappen.

Geniet 's ochtends van uw koffie of diner in de buitenlucht.

Buiten vindt u open, overdekte en afgesloten terrassen. Aan de ene kant van het huis is een klein terras en aan de andere kant een groter terras. Beide terrassen zijn ingericht met tuinmeubilair.

Laat de familie een heerlijke barbecue bereiden en geniet van de vakantiesfeer op het terras.

Dankzij de diverse terrassen vindt u altijd wel een zonnig of schaduwrijk plekje. Hier kunt u gezellige ochtenden doorbrengen met een kop koffie in de hand en lange avonden onder de sterrenhemel.

Omheind gazon met schommel en zandbak

Sivbjerg 1C beschikt over een omheind gazon. De schommel en zandbak worden al snel een favoriete plek voor de kleintjes.

Als u van de natuur wilt genieten, ligt het vakantiehuis op slechts 1200 meter van de Noordzee. Een verfrissende wandeling door de duinen is dan ook een uitstekende optie.

Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de dichtstbijzijnde winkels op 4200 meter van het huis. In het nabijgelegen havenstadje Hvide Sande kunt u een van de vele goede restaurants bezoeken, leren surfen of gewoon genieten van de levendige sfeer in de haven.