Sallingsundvej - Nykøbing Mors - 7900 - Nykøbing M.

Beschrijving

Machinevertaald in het Nederlands uit het Engels. In geval van twijfel geldt de oorspronkelijke tekst in het Engels.

Zomerhuis met panoramisch uitzicht op de Limfjord en Legind Bjerge
Deze prachtige mini-vakantiehuizen bevinden zich op een schitterende locatie in de Legind Bjerge, op slechts 100 meter van de Limfjord met een strand. U huurt één van de zeven identieke vakantiehuizen. In het hoogseizoen is er een zwembrug. De huizen zijn in 2021 gerenoveerd en bieden vanuit elk huis een uniek uitzicht. De woningen beschikken over een open keuken, eet- en woonkamer. Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en op de begane grond een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden en toegang tot een terras met tuinmeubilair. U kunt eten bestellen bij Sallingsund Færgekro, de dichtstbijzijnde buur. Het is mogelijk om het huis voor minimaal twee nachten te huren, ook in het hoogseizoen.
De schoonmaak na gebruik is inbegrepen in de huurprijs.
Deze plek is het perfecte startpunt voor natuurbelevingen. In het prachtige Legind Bjerge vind je gemarkeerde wandelpaden en mountainbikeroutes. Op loopafstand ligt vakantiepark Jesperhus met activiteiten voor het hele gezin. Het grootste bloemenpark van de Scandinavische regio biedt onder andere een piratenspeeltuin, een 4D-bioscoop, Hugoland en tal van shows.
Op 5 km afstand ligt het centrum van Nykøbing, waar u Dueholm Kloster vindt. Dit museum vertelt de geschiedenis van de inwoners van Morsø en er zijn diverse bijzondere tentoonstellingen te zien. In het Deense Gieterijmuseum worden oude Morsø-kachels en -ovens tentoongesteld. De charmante voetgangersstraat verbindt de stad met de haven, waar het de hele zomer bruist van de activiteit. Hier kunt u in het hoogseizoen elke avond om 21.00 uur genieten van de zonsondergang boven de jachthaven. In Nykøbing bevindt zich ook de prachtige 18-holes golfbaan van Morsø Golfklub.
In de buitenwereld staat Mors vooral bekend om zijn enorme golfbrekers bij Nordmors. Hanklit, met zijn 61 meter, is de bekendste golfbreker en in hetzelfde gebied bevindt zich het hoogste punt van het eiland, Salgjerhøj (89 meter). Vanaf beide plekken heb je een indrukwekkend uitzicht en krijg je een goed beeld van de gevarieerde en bijzondere natuur die Mors te bieden heeft. De haven van Ejerslev is zeker ook een bezoek waard. In de haven vind je een lagune omgeven door golfbrekers, waar je je geluk kunt beproeven als fossielenjager. Er is een prachtige wandelroute rond de lagune en in het seizoen is het café geopend.
In het Fossielen- en Molmuseum wordt 55 miljoen jaar geschiedenis verteld aan de hand van de vele ontdekkingen in de molsloop bij Mors. Hier vindt u ook het landbouwmuseum Skarregaard, waar de tijd lijkt te hebben stilgestaan in 1958. De omgeving is schilderachtig, met uitzicht op de twee Skarre-meren, en nodigt uit tot een wandeling. Skarregaard biedt tevens een prachtige natuurlijke speeltuin.
Bij Mors vind je ervaringen voor meerdere dagen.