Grossvej - 9492 - Blokhus
Beschrijving
Dit grote en mooie activiteitenhuis, gelegen aan een klein, besloten pad in het hart van de populaire badplaats Blokhus, wacht op u en biedt een pooltafel, een sauna, een zonneterras en nog veel meer voor een heerlijke vakantie aan de Jammerbugt.
Welkom in uw vakantiehuis
Deze vakantiewoning van 158 m² heeft een prachtig, minimalistisch interieur, waar moderne meubels perfect passen bij de lichte kamers. De ruime woonkamer biedt volop ruimte voor u en uw dierbaren om samen tijd door te brengen – of u nu maaltijden bereidt in de open keuken, geniet van een maaltijd aan de eettafel of ontspant op de bank met een goede film. Grote ramen zorgen de hele dag voor een overvloed aan natuurlijk licht. De houtkachel, met glazen wanden aan twee zijden, betovert met zijn gezellige, flikkerende vlammen, of u nu aan de eettafel zit of ontspant in de lounge. Voor wie wat meer actie zoekt, biedt de recreatieruimte een leuke en gevarieerde ervaring met een pooltafel en een pingpongtafel. Voor ultieme ontspanning wachten het bad en de sauna in de grootste van de twee badkamers. Vloerverwarming zorgt voor een comfortabele temperatuur in de gehele vakantiewoning, niet alleen in de badkamers. Dit geldt natuurlijk ook voor de drie slaapkamers, die samen voldoende ruimte bieden voor maximaal zes vakantiegasten.
Geniet van het buitenleven
Zodra de zon schijnt, kunt u uw vakantieactiviteiten naar buiten verplaatsen naar de twee open terrassen, waar u kunt genieten van een heerlijk ontbijt, de zon kunt opsnuiven en elke avond samen kunt barbecueën. Het gazon biedt volop ruimte voor u en uw kinderen om tuinspelletjes en balspellen te spelen. Ook de jongere gasten zullen dol zijn op de trampoline. Op het terras vindt u tevens een buitenspa waar u uzelf kunt verwennen in een ontspannende whirlpool.
Verken je omgeving.
U brengt uw vakantie door op een werkelijk uitstekende locatie. Grossvej is een rustige doodlopende straat van waaruit u gemakkelijk te voet alle voorzieningen en activiteiten in het hart van Blokhus kunt bereiken. Als u zin hebt in verse broodjes, een ijsje, een maaltijd in een restaurant of misschien een vers getapt biertje op een terrasje, ga dan gewoon naar het centrale marktplein van Blokhus, waar in de zomer vaak concerten en andere levendige evenementen voor vermaak en afwisseling zorgen. Het prachtige, brede, witte strand is ook gemakkelijk te bereiken, op slechts ongeveer een kilometer afstand. We raden een bezoek aan het strand ten zeerste aan, ongeacht het weer of het seizoen. Of de golven nu zachtjes en helder tegen de kust kabbelen op een zonnige dag of schuimend en donker oprollen tijdens een ruige herfststorm, de Noordzee is altijd fascinerend en ronduit adembenemend.
Kamerindeling
- slaapkamer
- Tweepersoonsbed - 2x90x200
- slaapkamer
- Tweepersoonsbed - 2x90x200
- slaapkamer
- Stapelbed - 2x90x200