Vakantie op Tåsinge: het verborgen pareltje van Zuid-Denemarken
Tussen de eilanden Funen en Langeland ligt Tåsinge – een charmant, groen eiland vol rust, ruimte en Deense charme. Voor Nederlandse gezinnen die willen genieten van een ontspannen vakantie in een sfeervol vakantiehuis of op een gezellig vakantiecentrum, is Tåsinge een absolute aanrader.
Op ontdekkingstocht op Tåsinge
Tåsinge is een heerlijk rustige bestemming waar de natuur de hoofdrol speelt. Je vindt er bossen, weiden, kleine stranden en uitzicht over de Grote Belt. Het eiland is met een brug verbonden aan Funen en daardoor makkelijk bereikbaar met de auto. De korte afstanden maken het perfect voor gezinsvakanties: alles ligt dichtbij.
Het eiland is vooral bekend om Valdemars Slot – een prachtig kasteel aan het water – en de romantische geschiedenis van Elvira Madigan en Sixten Sparre. Maar er is meer: ontdek het gezellige dorpje Troense met zijn kleurrijke vakwerkhuizen, of wandel langs de rustige kustlijnen met uitzicht op de eilandenwereld van Zuid-Funen.
Vakantiehuizen op Tåsinge: voor rust en gezelligheid
Of je nu kiest voor een charmant houten zomerhuis in het bos of een gezinsvriendelijk vakantiecentrum vlak bij de zee, op Tåsinge vind je altijd de juiste plek. De vakantiehuizen op het eiland zijn ruim, comfortabel en voorzien van alles wat je nodig hebt voor een relaxte vakantie met kinderen.
Geniet van de avonden op je eigen terras met uitzicht op het water, of ga eropuit naar de natuur. De rustige sfeer en kindvriendelijke omgeving maken Tåsinge tot een veilige en aangename bestemming voor jonge gezinnen.
Activiteiten voor het hele gezin
Tåsinge is een paradijs voor natuurliefhebbers en jonge ontdekkingsreizigers. Maak een fietstocht over het eiland, ga krabben vangen langs de kust, of geniet van een picknick in het bos. Vanuit Tåsinge ben je bovendien zó in Svendborg of op Langeland voor een dagje uit.
Het eiland ligt midden in de Zuid-Funense archipel, een uniek natuurgebied met kleine eilandjes, kabbelende golven en rijke flora en fauna. Ideaal voor een korte boottocht of een dagje kajakken met het gezin.
En vergeet niet een bezoek te brengen aan het Maritiem Museum of de uitkijktoren op Bregninge Bakke – je wordt beloond met een prachtig panorama.