Luxe vakantiehuis met hot tub en sauna aan strand

Skamlingsbakken - Grønninghoved - 6093 - Sjølund

Objectnr: 130-F02135
Luxe Scandinavisch vakantiehuis met hot tub, barrelsauna en activiteitenruimte nabij fijn zandstrand.
  • Personen
    12 personen
  • Slaapkamers5 Slaapkamers
  • Badkamers2 Badkamers
  • Woonoppervlakte147 m² Woonoppervlakte
  • HuisdierenNiet toegestaan Huisdieren

Beschrijving

Mooi, luxe huis met outdoor hot tub en barrelsauna, gelegen in Grønninghoved Strand.

Welkom in dit moderne, ruime vakantiehuis in Scandinavische stijl van hoge kwaliteit. Het ruime huis is geschikt voor bijvoorbeeld 2-3 gezinnen, verdeeld over vier slaapkamers met goede bedden en twee grote lofts met elk twee bedden. De grote ramen laten veel licht binnen in de grote woonkamer met open verbinding naar de keuken. Hier kunt u gezellige filmavonden doorbrengen met familie of vrienden om uw favoriete films te bekijken of te genieten van lekker eten in leuk gezelschap.

In het vakantiehuis is ook een activiteitenruimte met biljart/pool en tafeltennis, die volop gelegenheid biedt voor ontspanning tijdens de vakantiedagen.

Buiten wacht u een groot, zonnig terras met ligstoelen, waar u vele aangename uren in de frisse lucht kunt doorbrengen. Een hoogtepunt is de grote, luxe whirlpool, waar u zich kunt verheugen op pure ontspanning in het warme water en vervolgens in de gezellige, hete barrelsauna kunt gaan zitten en genieten van het uitzicht op het water en het strand. Het terras is uitgerust met een gasbarbecue inclusief gas, tuintafel en stoelen, zodat het hele gezin samen kan genieten van een goed diner.

Het huis is het ideale uitgangspunt als u een vakantie wilt doorbrengen in een fantastische natuur die zowel strand, water als bos biedt. Het strand is zeer fijn zand en heeft een ondiepe, kindvriendelijke kustlijn met zand- en rotsachtige bodems. Er is ook een zwemsteiger, een rolstoelhelling naar het water en een picknickplaats. Vanaf het strand leidt een gemarkeerd fietspad, Vandvejen genaamd, naar Kolding. Het strand is slechts een korte wandeling van het huis, ongeveer 500 m. Vlakbij, in de andere richting, is het bos, waar u lange fietstochten of wandelingen kunt maken en kunt genieten van de diepe rust van het bos.

Als u van water houdt, kunt u zich verheugen op een bezoek aan Kolding Slotssøbad met het hele gezin. Waterglijbanen, speelbaden, whirlpools, sauna's, stoombaden en nog veel meer wachten hier op u. Kolding Slotssøbad ligt in het centrum van Kolding, op ongeveer 20 minuten rijden van het vakantiehuis. De stad Kolding kan ook een spannende familie-ervaring bieden in het 750 jaar oude koninklijke kasteel Kolding Hus.

Kamerindeling

  • Vakantiewoning
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
    • Badkamer
      • Toilet met warm en koud water, Douche
    • Badkamer
      • Toilet met warm en koud water, Douche
    • Slaapvide, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsmatras
    • Slaapvide, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsmatras
    • Toilet
      • Toilet met warm en koud water
    • Terras
      • Open en overdekt terras
  • Bijgebouw
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
7 nachten
Vanaf 1.663,-
Incl. schoonmaak

Prijzen en kalender

Duur
Aankomst
Vorige Volgende
  • april 2026
    madiwodovrzazo
    1412345
    156789101112
    1613141516171819
    1720212223242526
    1827282930
    19
  • mei 2026
    madiwodovrzazo
    18123
    1945678910
    2011121314151617
    2118192021222324
    2225262728293031
    23
   Kijk of het object beschikbaar is op de geselecteerde datum
Vrij
Bezet
   Aankomst mogelijk

Prijs

Periode
Aankomst
Vertrek
Duur
1 week
Personen
Tot 12 personen

Let op

Aankomst is niet geselecteerd.
Contract- en huurvoorwaarden

Indeling & inrichting

Ligging & omgeving

Locatie pin Kaart Denemarken

Onze gastbeoordelingen Externe beoordelingen

Geen gastbeoordelingen

4,3 gemiddeld

3 externe beoordelingen

5,0
juli 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 4
  • Comfort 5
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 4
  • Prijs-kwaliteitverhouding 4
Algemeen:
Luxe woning voorzien van alle faciliteiten nabij het strand met mogelijkheid om Legoland/Legohouse te bezoeken. Ook op relatief korte afstand tot de mooie stad Odense.
3,0
juli 2025
  • Inchecken 4
  • Schoonmaak 1
  • Comfort 4
  • Faciliteiten 4
  • Locatie 4
  • Prijs-kwaliteitverhouding 3
Algemeen:
Es ist ein tolles Haus von der Aufteilung und für max. 8 Personen sehr gut mietbar. Der Dachboden ist als Schlafplatz nur für zwei Kinder zwischen 7 und 10 Jahren geeignet, da Zugang sehr steil und außer Matratzen gibt es dort nichts. Das größte Mango ist die Sauberkeit! Die Couch in der Stube war vor Dreck unbenutzbar. Der Staubsauger wurde ewig nicht gereinigt und macht mehr Dreck, als das er nützlich ist. Geschirr, Gläser und Töpfe sind zu einem Großteil angeschlagen und müssten ausgetauscht werden. Bettzeug ist fleckig und braucht eine Reinigung. Für ein Luxushaus sind wir daher sehr enttäuscht.
5,0
juni 2025
  • Inchecken 4
  • Schoonmaak 4
  • Comfort 5
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 5
Algemeen:
Skønt hus i dejlige omgivelser.Grillen fungerede ikke, dyserne var tilstoppede sagde min svigersøn. Desværre Ikke noget vi selv kunne fixe.Afløbet i det ene badeværelse (det ved indgangsdøren) var stoppet så gulvet sejlede efter bad. En flaske afløbsrens hjalp en del. Kunne godt have brugt at der var en gulvskrubbe og en gulvklud.Ellers var alt ok.

Klantenservice

Stel ons een vraag over dit object

Klik hier om ons een vraag over dit object te sturen.