Gezellig rietgedekt huis bij natuur en strand

Sdr. Skovvej - Houstrup - 6830 - Nr. Nebel

Objectnr: 130-P42147
Sfeervol rietgedekt vakantiehuis in Nørre Nebel, perfect voor gezinnen en natuurliefhebbers, vlakbij strand en bossen.
  • Personen
    5 personen
  • Slaapkamers3 Slaapkamers
  • Badkamers1 Badkamers
  • Woonoppervlakte87 m² Woonoppervlakte
  • HuisdierenNiet toegestaan Huisdieren

Beschrijving

Dit gezellige en smaakvolle rietgedekte vakantiehuis verwelkomt je op een afgelegen natuurperceel met weiden, heide en hoge pijnbomen.

Verheug je op een ontspannen gezinsvakantie in dit mooie huis vlakbij het strand. Het vakantiehuis is smaakvol ingericht, ideaal voor senioren en gezinnen met kleine kinderen. Kom samen in de open woonkamer en ontspan 's avonds op de bank met een glas wijn en een knapperend haardvuur, terwijl je kinderen, een paar stappen hoger, profiteren van het spelaanbod in de bovenste, kindvriendelijke kamer. Afhankelijk van het moment van de dag kun je van je maaltijden genieten op een van de twee terrassen en daarna neerploffen op de ligstoelen en kijken hoe je kinderen ravotten in de tuin.

Geniet van de idyllische omgeving, want het huis grenst aan de grote Blåbjerg-plantage met de 35 meter hoge Blåbjerg. In de naburige Blåbjerg Klitplantage zijn er talloze wandelpaden en een aantal van de beste MTB-routes van Denemarken. Het gebied staat bekend om zijn mooie, kindvriendelijke strand, een internationale golfbaan in Henne, put en take vissen en zeevissen. Er is ook een grote gemeenschappelijke speeltuin en een voetbalveld in de buurt. In Nørre Nebel vind je veel en gevarieerde winkelmogelijkheden en verschillende spannende restaurants waar je jezelf kunt voeden of gezellig uit eten kunt gaan.

Kamerindeling

  • Vakantiewoning
    • Slaapkamer, 2 personen
      • Tweepersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • Tweepersoonsbed
    • Slaapkamer, 1 persoon
      • Eenpersoonsbed
    • Badkamer
      • Toilet met warm en koud water, Douche
    • Slaapvide, 2 personen
      • Bank, matras of iets dergelijks
    • Terras
      • Open en overdekt terras
De prijs kan niet worden berekend met de geselecteerde periode.

Prijzen en kalender

Duur
Aankomst
Volgende
  • oktober 2026
    madiwodovrzazo
    401234
    41567891011
    4212131415161718
    4319202122232425
    44262728293031
    45
  • november 2026
    madiwodovrzazo
    441
    452345678
    469101112131415
    4716171819202122
    4823242526272829
    4930
   Kijk of het object beschikbaar is op de geselecteerde datum
Vrij
Bezet
   Aankomst mogelijk

Prijs

Periode
Aankomst
Vertrek
Duur
Personen
Tot 5 personen

Let op

Aankomst is niet geselecteerd.
Duur is niet geselecteerd.

Indeling & inrichting

Ligging & omgeving

Locatie pin Kaart Denemarken

Onze gastbeoordelingen Externe beoordelingen

Geen gastbeoordelingen

4,8 gemiddeld

4 externe beoordelingen

5,0
augustus 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 4
  • Comfort 5
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 5
Algemeen:
Ruhige Lage. Ideal für Fahrten mit dem Rad, um die Umgebung zu erkunden. Heide, Wald, Strand. Schönes eingewachsenes Grundstück. Mitten in der Natur. Eichhörnchen und Rehe waren zu Besuch. Sehr gute Ausstattung. Gute Raumaufteilung. Bequeme Betten. Terrassen in alle Himmelsrichtungen. Gartenmöbel und Hängematte. Weber Gasgrill. Kamin und Sauna. Wir haben uns sehr wohlgefühlt. Uns hat es an nichts gefehlt. Es war schon und gemütlich. Wir können das Ferienhaus sehr empfehlen. (Sauberkeit ist bei Selbstreinigung durch die Gäste zuvor ja immer so eine Sache. Aber abgelaufene Lebensmittel im nicht gereinigten Kühlschrank und Biomüllreste im Mülleimer, möchte keiner vorfinden.)
5,0
augustus 2025
  • Inchecken 4
  • Schoonmaak 3
  • Comfort 3
  • Faciliteiten 4
  • Locatie 4
  • Prijs-kwaliteitverhouding 4
Algemeen:
Ein etwas saubereres Bad wäre toll gewesen, ansonsten war es eine wunderschöne Lage in der Natur.
5,0
juli 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 4
  • Comfort 5
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 5
Algemeen:
Wir haben eine Woche mit unseren drei Söhnen (3, 4, 6) hier verbracht. Das Haus ist mit allem ausgestattet, was man benötigt. Der Außenbereich ist wirklich traumhaft mit vielen Sitzmöglichkeiten. Wir würden sofort wiederkommen.
4,0
juli 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 5
  • Comfort 4
  • Faciliteiten 4
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 4

Klantenservice

Stel ons een vraag over dit object

Klik hier om ons een vraag over dit object te sturen.