Modern en duurzaam vakantiehuis nabij zee

Åstien - Klitmøller - 7700 - Thisted

Objectnr: 121-17-1310
Modern vakantiehuis in Klitmøller met duurzame voorzieningen en nabij de zee.
  • Personen
    8 personen
  • Slaapkamers3 Slaapkamers
  • Badkamers2 Badkamers
  • Woonoppervlakte110 m² Woonoppervlakte
  • HuisdierenNiet toegestaan Huisdieren

Beschrijving

Inrichting
Vakantiehuis is geschikt voor 8 personen. De vakantiewoning heeft een oppervlakte van 110 m2 en is gebouwd in 2026. Het is niet toegestaan om huisdieren mee te nemen. De vakantiewoning is uitgerust met een energiezuinige lucht-naar-water-warmtepomp. Er is vloerverwarming in het hele huis. De vakantiewoning heft Wasmachine. Wasdroge. Vriezer capaciteit van 100 liter. Voor de kleintjes 1 stukken Kinderstoel.

Buiten
De vakantiewoning is gelegen op een 980 m² groot Duingrond. Afstand tot de zee 500 m. Dichtstbijzijnde winkel 200 m. Bij de vakantiewoning hoort terras. Buitendouche. Het huis heeft een stopcontact voor het opladen van een elektrische auto. Met 11 kW-laadvermogen. Parkeerplaats bij het huis.

Slaapomstandigheden
Er zijn in totaal 3 slaapkamers. De slaapplaatsen zijn als volgt verdeeld: 4 slaapplaatsen in tweepersoonsbedden. 2 slaapplaatsen in slaapbanken (eenpersons).2 slaapplaatsen op matrassen. 2 van deze slaapplaatsen bevinden zich in de open slaapzolder, en 2 bevinden zich in de bijgebouw.

Keuken
De keuken is uitgerust met 2 koelkasten Er is 2 elektrische kookplaten Er is 4 inductiekookplaten, heteluchtoven en vaatwasser.

Douche en toilet
Er is 2 badkamers met douchehok en 2 toiletten. Er is vloerverwarming in 2 van de badkamers.

Multimedia
In de vakantiewoning is aanwezig 1 smart-tv. 1 Chromecast. Geen tv-kanalen - alleen streaming. Draadloos internet.

Goed om te weten
Geen verhuur aan jeugdgroepen waar iedereen tussen de 15 en 25 jaar oud is. Roken niet toegestaan. Bij overtreding van het verbod wordt een boete van minimaal EUR 420,- in rekening gebracht.
7 nachten
Vanaf € 543,-
Optionele schoonmaak: EUR 173,-

Prijzen en kalender

Duur
Aankomst
Volgende
   Kijk of het object beschikbaar is op de geselecteerde datum
Vrij
Bezet
   Aankomst mogelijk

Prijs

Periode
Aankomst
Vertrek
Duur
1 week
Personen
Tot 8 personen

Let op

Aankomst is niet geselecteerd.

Indeling & inrichting

Ligging & omgeving

Locatie pin Kaart Denemarken

Onze gastbeoordelingen Externe beoordelingen

Geen gastbeoordelingen

4,9 gemiddeld
Algemeen:
5,0
Diensten ter plaatse:
5,0
Prijs-kwaliteitverhouding:
4,5
Locatie:
5,0

2 externe beoordelingen

5,0
  • Algemeen 5
  • Diensten ter plaatse 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 5
  • Locatie 5
Algemeen:
Dejligt hus < br />God beliggenhed
4,8
  • Algemeen 5
  • Diensten ter plaatse 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 4
  • Locatie 5
Algemeen:
Skønt hus med dejlig gennemført indretning.

Klantenservice

Stel ons een vraag over dit object

Klik hier om ons een vraag over dit object te sturen.