Modern vakantiehuis nabij bos en kindvriendelijk strand

Hermelinvej - Skaven - 6880 - Tarm

Objectnr: 130-P52811
Ontspan in een modern vakantiehuis nabij het bos en kindvriendelijk strand aan het fjord in Tarm, Denemarken.
  • Personen
    6 personen
  • Slaapkamers3 Slaapkamers
  • Badkamers1 Badkamers
  • Woonoppervlakte105 m² Woonoppervlakte
  • HuisdierenNiet toegestaan Huisdieren

Beschrijving

Ontspan in de buurt van het fjord en geniet van je vakantie in dit vakantiehuis.

Welkom in dit uitnodigende huis, dat je verwelkomt dicht bij het bos en het strand en waar je het jezelf comfortabel kunt maken met je geliefden. Geniet van een prachtig uitzicht op de buitenlucht zodra je wakker wordt. De moderne charme van de inrichting maakt het gemakkelijk om je meteen thuis te voelen, of je nu geniet van een gezamenlijke maaltijd of een leuke spelletjesmiddag, of ontspant op de bank, herinneringen ophaalt aan de avonturen van de dag terwijl de vlammen zachtjes knetteren in de houtkachel.

Geniet van wat quality time buiten op het terras, lees in de zon of neem een duik in het Finse houten bad terwijl je kinderen zich vermaken met schommelen en graven.

Skaven Strand heeft een kindvriendelijk wit zandstrand en ideale omstandigheden om te windsurfen. Koop versgevangen vis in de haven en geniet ervan met het hele gezin. Je kunt ook het openluchtmuseum Bork Vikingehavn bezoeken, waar je de Vikinggeschiedenis van dichtbij kunt beleven met authentieke reconstructies van huizen en schepen.
Skaven heeft een camping met gemeenschappelijke faciliteiten waar je tegen betaling gebruik van kunt maken (informatie over beschikbaarheid vind je op de website van de camping) Buitenzwembad, minigolf, pooltafel, tafeltennis en nog veel meer.

Kamerindeling

  • Vakantiewoning
    • Slaapkamer, 2 personen
      • Tweepersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • 2 x Eenpersoonsbed
    • Slaapkamer, 2 personen
      • Tweepersoonsbed
    • Badkamer
      • Toilet met warm en koud water, Douche
    • Toilet
      • Toilet met warm en koud water
    • Terras
      • Open en overdekt terras
7 nachten
Vanaf 482,-
Optionele schoonmaak: EUR 149,-

Prijzen en kalender

Duur
Aankomst
Vorige Volgende
  • april 2026
    madiwodovrzazo
    1412345
    156789101112
    1613141516171819
    1720212223242526
    1827282930
    19
  • mei 2026
    madiwodovrzazo
    18123
    1945678910
    2011121314151617
    2118192021222324
    2225262728293031
    23
   Kijk of het object beschikbaar is op de geselecteerde datum
Vrij
Bezet
   Aankomst mogelijk

Prijs

Periode
Aankomst
Vertrek
Duur
1 week
Personen
Tot 6 personen

Let op

Aankomst is niet geselecteerd.
Contract- en huurvoorwaarden

Indeling & inrichting

Ligging & omgeving

Locatie pin Kaart Denemarken

Onze gastbeoordelingen Externe beoordelingen

Geen gastbeoordelingen

3,7 gemiddeld

3 externe beoordelingen

4,0
augustus 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 3
  • Comfort 4
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 5
Algemeen:
Ein sehr schönes Haus und für 4 Erwachsene und 2 Kinder perfekt. Uns hat es sehr gefallen und wir können das Haus nur empfehlen.
3,0
juli 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 2
  • Comfort 4
  • Faciliteiten 5
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 3
Algemeen:
Das Haus selbst, ist innen gut und schön eingerichtet. Vernünftige Kaffeebecher und große Gläser fehlen. Leider war die Sauberkeit nicht nach unseren Anforderungen. —> Pflaster an der Wand usw. Ebenso ist die Kinderschaukel defekt —> mussten wir mit Panzerband flicken. Positiv ist, dass wir 3h früher in das Ferienhaus durften. Somit konnten wir innen und außen erstmal putzen. Trotzdem schönes Haus. ??
4,0
juni 2025
  • Inchecken 5
  • Schoonmaak 5
  • Comfort 4
  • Faciliteiten 3
  • Locatie 5
  • Prijs-kwaliteitverhouding 4
Algemeen:
Dit vakantiehuis geboekt voor een weekje in Juni. Het ligt op een mooie locatie dicht bij Skagen, via een korte wandeling loop je direct het strand op aan de Ringkobing Fjord. Vanuit de woning is het ongeveer 1 uur rijden naar Billund, waar je een bezoek kunt brengen aan diverse bekende locaties zoals Lego Land of Lego House.In de buurt vindt je verder nog leuke uitjes zoals het WOW-Park in Skjern, en de Stauning Whisky Distilleerderij. Ondanks dat bij het huisje aangegeven wordt dat er een laadpaal aanwezig is voor elektrische auto's is dit helaas NIET het geval, en in de nabije omtrek is er ook (nog) geen laadpaal aanwezig. Voor de dichtstbijzijnde laadpaal zul je naar een supermarkt in de buurt moeten, of een snellader in bijvoorbeeld Ringkobing of Sondervig. Het huis is ruim en heerlijk stil door de stevige ramen. Daarnaast is er een grote tuin aanwezig met een wat verouderde schommel en zandbak, maar prima voor de kinderen. Van de houtgestookte Jacuzzi hebben wij geen gebruik gemaakt. Alle voorzieningen in het huis werkten verder uitstekend. De auto kun je op het eigen terrein onder een afdak parkeren, indien nodig kunnen er totaal 2 tot 3 auto's parkeren. Fijne accomodatie!

Klantenservice

Stel ons een vraag over dit object

Klik hier om ons een vraag over dit object te sturen.